Fotobudka

Chcesz, by twoja impreza była niezapomniana? Postaw na fotobudkę – wyśmienitą zabawę i oryginalną pamiątkę w jednym! Z nami można zrealizować szalone pomysły i uwiecznić je na zdjęciu lub filmie jednym kliknięciem.

​Z naszej oferty korzystają osoby prywatne oraz firmy nie tylko z Opola i okolicznych miejscowości, lecz także województwa śląskiego i dolnośląskiego. Dbamy o zapewnienie kompleksowej i profesjonalnej obsługi, pozostając otwarci na indywidualne wymagania klientów.

Proponujemy fotobudkę na wesela, studniówki, eventy firmowe, 18-nastki i inne imprezy. Zapewniamy, że to rewelacyjna atrakcja, która skłoni każdego gościa do świetnej zabawy. By zdjęcia były wyśmienite dołączamy dla Was super zabawne gadżety.

Co to takiego fotobudka? Fotobudka to automatyczne urządzenie wyposażone w profesjonalny sprzęt fotograficzny, ekran dotykowy i drukarkę, takie przenośne foto-studio. Atrakcja ta jest w pełni samoobsługowa.  Zrobisz samodzielnie mini sesje zdjęciowe lub nagrasz krótkie klipy video. ​Jak działa fotobudka? Wystarczy stanąć przed obiektywem fotobudki, na ekranie dotykowym nacisnąć START, filmowo się uśmiechnąć i postępować zgodnie z komendą głosową. Urządzenie wykonuje kolejno 4 ujęcia, które następnie drukowane są w zaledwie kilkanaście sekund na profesjonalnym papierze fotograficznym w formacie 10×15 cm lub 2 paski w formacie 5×15 cm.

Przejdź na stronę Fotobudki